Ambalajlı Taşımacılık

Kırılmadan Çizilmeden Taşınmanın Kolay Yolu

Hijyen'li ve Tam Korumalı Ambalajlama Sistemleri.

Devamı
ambalajlı taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Güvenli ve Sorunsuz Nakliyat

Tam Koruma ve Tam Sigortalı

Devamı
sigortalı taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Yüksek Katlar Sorun Değil

Avrupa Standartlarında Güvenli ve Hızlı Taşımacılık

Devamı
asansörlü taşımacılık

Ambalajlı Taşımacılık

Kalite Asla Tesadüf Değildir ?

Eşyalarınızın ambalajını nasıl yapmalısınız? Adana Özen Nakliyat paketleme hizmetleri ile, ürünleriniz endişesiz nakliye için hızlı ve güvenli bir şekilde hazırlanır.

Sizin Hakkınız Olan Hizmeti Seçin…

Adana Özen Nakliyat paketleme hizmetlerini tam hizmet hareketinin bir parçası olarak önermektedir. Adana Özen Nakliyat paketleyicileri, profesyonel kalitede materyallerin en iyi teknik ve kullanım alanlarında eğitilir.

Paketlemenin bir kısmını kendiniz üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorsanız, , tam ambalajlama, kısmi paketleme ve Adana Özen Nakliyat profesyonel dereceli hareketli sarf malzemeleri ile kendin yap ambalajı için fiyat seçenekleri hakkında bilgi isteyin.

Adana Özen Nakliyat Ambalajları etkilidir…

Eşyalarınızı paketleme zamanı gelince, Adana Özen Nakliyat paketleyicileri evinize gerekli tüm malzemelerle gelir. . Kırılabilir maddeleri dikkatlice elle saracak ve özel karton kutulara yerleştireceklerdir.

Giysilerini gardırop yada karton kutulara asarlar, böylece paketlerinizi açtığınızda efektleriniz hazır hale gelir. Antika mobilyalar, ve diğer mobilya çeşitleri ve her türlü ev eşyaları en iyi şekilde , özen ve itina ile sarılıp ambalajlanır.

Gerekirse kristal avizeler gibi daha büyük kırılma olasılığı olan eşyalar korunmak için ayrı özen ve itina gösterilerek paketlenir.

Haritada Yerimiz

İşyerimizi ziyaret etmek isterseniz haritadan yararlanabilirsiniz

Gürselpaşa Mah 75232 Sok No 15

info@adanaozennakliyat.com

0537 596 88 66

7 / 24 Hizmet