Ambalajlı Taşımacılık

Kırılmadan Çizilmeden Taşınmanın Kolay Yolu

Hijyen'li ve Tam Korumalı Ambalajlama Sistemleri.

Devamı
ambalajlı taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Güvenli ve Sorunsuz Nakliyat

Tam Koruma ve Tam Sigortalı

Devamı
sigortalı taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Yüksek Katlar Sorun Değil

Avrupa Standartlarında Güvenli ve Hızlı Taşımacılık

Devamı
asansörlü taşımacılık

Şehiriçi Nakliyat

Kalite Asla Tesadüf Değildir ?

Şehir içi taşımacılık belli başına profesyonel ve deneyim gerektiren bir sektördür. Evvela bilinmesi gereken hususlar vardır. Taşımayı gerçekleştirecek firmanın bu işi yapabilecek gerekli donanım, deneyim ve özgüveni var mı? Var ise sıkıntı duymanızı gerektiren bir durum oldugunuzu düşünmüyoruz.

Uzman bir ekipten kurulmuş ve üst düzey donanıma sahip Ersin nakliyat çalışanlarına güvenmeniz yeterlidir. Bazı husus ve durumlar anlatılmaz yaşanır.

Biz bir AILE olarak bu güveni size yaşatmak için hizmetlerimizi sizden esirgemek istemiyoruz. Müşteri memnuniyetini her daim en üst seviyede tutma telaşı içindeyiz.

Deneyimsiz ve tecrübeden nemalanmamış , donanım ve ekipman eksikliği içinde bulunan, müsteri memnuniyeti göstermemiş nakliyat firmalarından uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Hem siz müşterilerimiz hem size ait olan her şey bizim için değerlidir. Ve bu ilke ve anlayış içerisinde sizleri mutlu ve memnuniyet etme çabası her zaman bize bir misyon olarak kulağımızda küpe olarak kalacaktır.

Şehir içinde nerede olursanız olun , ev , ofis yada işyeriniz mi taşınacak size bir ALO kadar yakınız.

Uzman montör kadro ve donanımız, en iyi , güvenli ve hızlı ekipmanlarımız ve güvenilir taşıma araç filolarımız ile biz sizler ile varız . YA SİZ VAR MISINIZ?

Haritada Yerimiz

İşyerimizi ziyaret etmek isterseniz haritadan yararlanabilirsiniz

Gürselpaşa Mah 75232 Sok No 15

info@adanaozennakliyat.com

0537 596 88 66

7 / 24 Hizmet